9. Boží muka v zimě

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vlevo dole, konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. rámováno
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 44 x 61 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč