9. Kaplička na konci jihočeské vesnice

Autor: Ota Bubeníček
(1871 Uhříněves - 1962 Mladá Vožice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 44 x 61 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 11d 2h 48m 32s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč