47. P. Verey - Žena s dítětem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 78,5 x 66
Konec dražby: 13.03.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč