Horská scenérie
Autor: Jan Čumpelík
(1895 Dobrovice - 1965 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 73,5 x 87,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč