Soumrak
Autor: Albert Kupecký
(1899 ? - 1937 ?)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 29 cm, výška: 43 cm, rámování: 71 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč