Hra na mandolínu
Autor: Gabor Jaszay
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 54 cm, rámování: 73,5 x 86,5
Konec dražby: 23.11.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč