Žena v lese
Autor: Wilhelm Ferdinand Leisner
(1837 - 1910)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1987
Šířka: 32,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 35 x 45,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč