Lidé v přístavu
Autor: Eugenio Bosa
(1807 - 1875)
signováno vpravo dole, přisouzeno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 40,5 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč