Přístav
Autor: Georg Lodström
(1915 - 1972)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 54 cm, rámování: 62,5 x 74
Konec dražby: 16.10.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč