Dívky v lese
Autor: Jürgen Wegener
(1901 Stolp, Polsko - 1984 Tutzing, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 59,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč