Břízy nad jezerem
Autor: Otto Wild
(1898 - 1971)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 70,5 x 90,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč