Plašení kachen
Autor: Sven Jensen
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 47 cm, rámování: 63 x 83,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč