Cesta vesnicí
Autor: Knut E. Gruva
(1902 Stockholm, Švédsko - 1981)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1943
Šířka: 54 cm, výška: 45 cm, rámování: 64 x 73
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč