Strom v krajině
Autor: Armas Hursti
(1934 - 2017 Hyvinkää, Finsko)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48 x 58
Konec dražby: 17.10.2023 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč