Hráči karet
Autor: Heinz Robert Schubert
(1912 Německo - 2001)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 78,5 x 68,5
Konec dražby: 17.10.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč