Zátiší s květinami
Autor: Milan Mitrovský Thomka
(1875 Turčanský Sväty Martin - 1943 Turčanský Sväty Martin)
signováno vlevo dole, fixováno na kartonu, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 32 cm, rámování: 53 x 60 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč