Bez názvu

Autor: Jean Miotte
(1926 - 2016)

signováno tužkou pod paspartou, rámováno a paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 34 cm, výška: 43,5 cm, rámování: rámováno 68x52

Konec dražby: 07.11.2023 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč