195. Vesnice
Autor: Tamara Fusková
(1955)
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: rámováno 50x54,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč