Portrét
Autor: Vladimír Gide
(1956 Praha)
nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 06.02.2024 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč