Sedící žena

Autor: Karel Teissig
(1925 Unhošť - 2000 Praha)

signováno a datováno nahoře uprostřed, zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 55 x 78 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč