Květiny ve váze
Autor: Gösta Gustavson
(1931 Švédsko - 2008 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 60 x 50,5
Konec dražby: 23.11.2023 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč