V hostinci

Autor: Otto Dinger
(1860 Dusseldorf, Německo - 1928 Berlín, Německo)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 78 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 83,5 x 106,5
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 07.11.2023 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč