Lov
Autor: J. Kreyer
(? Dánsko - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 68 x 78
Konec dražby: 23.11.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč