V zálivu
Autor: Knutson Johan
(1816 Allerum, Švédsko - 1899 Helsinky, Finsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 105,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč