Žena vítá rybáře
Autor: Bror Forssell
(1883 Švédsko - 1959 ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 90
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč