V malířově ateliéru
Autor: Wilhelm Müller
(1815 ? - ?)
Fixováno na kartonu.
Na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 21,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 40,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč