Luční kvítí
Autor: Vladimíra Stratilová
(1928 Brno - 2007 Olomouc)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: pastel na kartonu, datace: 1988
Šířka: 88 cm, výška: 63 cm, rámování: 76 x 100 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč