48. Akt muže
signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1992
Šířka: 25,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 18:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč