Dívka a paprika

keramická soška, glazovaná, značeno z boku
Výška: 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč