Komoda

Historický nábytek v barokním stylu, mosazné detaily a kování, mramorová deska, klíč k dispozici.
Datace: 20. století
Šířka: 99 cm, výška: 81 cm, hloubka: 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč