Les

Autor: Václav Březina
(1862 Pátek nad Ohří - 1906 Jindřichův Hradec)

dílo mařákovce Václava Březiny signováno vlevo dole, datováno 888, rámováno v řezaném rámu, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1888
Šířka: 24,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 36 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 24.09.2017 18:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 19 000 Kč