Sluncem zalitý potok
Autor: Ivan Kos
(1895 Gornja - Radgona - 1981 Maribor)
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 64 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 76 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč