287. Stylizovaná liška

Autor: Antonio Aragón

signováno zespoda
Materiál: dřevo
Výška: 23,5 cm, délka: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč