287. Stylizovaná liška
Autor: Antonio Aragón
signováno zespoda
Materiál: dřevo
Výška: 23,5 cm, délka: 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč