Barevná abstrakce
Autor: L. Gideon
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 26,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 43,5
Konec dražby: 23.11.2023 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč