Muž na molu
Autor: Folke Wilhelmsson Berg
(1896 ? - 1974 ?)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 42 x 51
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč