Na Vysočině
Autor: Josef Dobrovolný
(1952 Hlinsko)
Technika: akvarel, materiál: karton, datace: 1985
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 62 x 75 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč