Na Vysočině

Autor: Josef Dobrovolný
(1952 Hlinsko)

Technika: akvarel, materiál: karton, datace: 1985
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: 62 x 75 cm

Konec dražby: 06.02.2024 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč