14. U řeky
Autor: Vladimír Pecháček
(1909 Přeštice - 1969)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 51,5 x 65 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:04 SELČ
Zbývá: 3d 8h 35m 16s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč