Dívka s mandolínou
Autor: Erni von Hüttenbrenn
(1874 - 1944)
podle originálu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 73 cm, rámování: 82,5 x 74,5
Stav: restaurováno
Konec dražby: 05.02.2024 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč