Zasněžená cesta lesem XL formát
Autor: Victor de Ruyter
(1870 ? - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 92 x 122,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč