69. Potok v lese - XL Formát

Autor: Carl Ove Julian Lund
(1857 - 1936)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 120 cm, výška: 79 cm, rámování: 103 x 143
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 14.05.2024 20:22 SELČ

Zbývá: 4d 6h 55m 6s

Vyvolávací cena: 6 000 Kč