Jídelní 12ti osobní a kávový servis

Autor: Bohemia Carlsbad

porcelán z Karlových Varů, geometrický dekor, modře a zlatě zdobený, značeno zespodu Bohemia Carlsbad
12x hluboký talíř
12x mělký talíř
12x dezertní talíř
2x mísa velká mělká
2x mísa velká oválná
2x mistička na sůl a pepř
4x mísa hluboká
2x polévková terina s víkem
2x omáčník
6x mocca šálek s podšálkem
1x kávová konvice
1 x mléčenka
1x cukřenka s víkem
Výška: cca 24,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč