Zajíc
Autor: Henning Hougaard
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 62,5 x 83,5
Konec dražby: 07.12.2023 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč