Dvojice
Autor: Václav Němeček
(1877 Ráby - 1959 Praze)
přisouzeno autorovi, zaskleno, rámováno
Šířka: 34 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60,5 x 45,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč