Dóžecí palác v Benátkách
Autor: Ludwig Sohler
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 74,5 x 94
Konec dražby: 05.02.2024 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč