Koňská sešlost
Autor: Vladimír Vondráček
(1922 Praha - 1992 Kutná Hora)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 60 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 57,5 x 68
Konec dražby: 09.01.2024 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč