Potok v krajině
Autor: Bertram Morrish
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 26,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 43
Konec dražby: 05.02.2024 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč