Na kraji lesa - XL Formát
Autor: Einar Bager
(1887 - 1990)
monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 103 cm, výška: 67 cm, rámování: 81 x 117
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč