174. Luka k podzimu

Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)

signováno vpravod dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 65 cm

Konec dražby: 11.04.2018 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 700 Kč