Kytice
Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)
signováno vpravo dole, na revers autorského štítku, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 56,5 x 42,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč