U mostku

Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)

signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45,5 x 60,5 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč